Svatby

Svatby nás baví a snoubence s gustem rozmazlujeme. Jsme profíci - dbáme na perfektní řemeslné zpracování a sestavíme pro vás nejlepší možnou variantu květinové výzdoby.

Nezáleží na tom, jak velkou svatbu plánujete – zkušenosti máme s kompletní květinovou výzdobou svateb pro 100 a více hostů,  ale se stejnou péčí a radostí pro vás připravíme i květiny pro malý obřad v rodinném kruhu. Každou svatbu řešíme jako samostatný projekt, snoubencům přesně na míru. 

Na svatební fotky se budete dívat celý život a květiny ke svatbě prostě patří, proto se vám budu věnovat s maximální péčí. K tomu je nutná osobní schůzka přímo s nevěstou (a samozřejmě je vítán i doprovod - partner, maminka, kamarádka...) . Pokud si nevíte rady, ráda vám pomůžu s výběrem vhodných barev, druhů květin, květinových dekorací a vše zoptimalizujeme s vaším rozpočtem.

Jukněte na naší nabídku služeb níže, vyberte si a kontaktujte nás.....

A jak to tedy bude probíhat?

1. Zamluvte si u nás termín.

Rezervační poplatek činí 500,- Kč a tuto částku Vám odečteme jako zálohu z celkového účtu za květiny. Rezervaci termínu považujeme za závaznou po uhrazení poplatku a od tohoto okamžiku je vybraný termín jen Váš. Zároveň získáváte nárok na bezplatnou konzultační schůzku.  Rezervační poplatek je nevratný.

2. Domluvte si termín konzultační schůzky.

S každou nevěstou se chci sejít osobně, protože každou svatbu řeším jako originální samostatný projekt. Na schůzce je vítán i Váš doprovod jakožto poradce - partner, maminka, svědkyně, kamarádka.... Na schůzku si prosím vezměte fotografii Vašich svatebních šatů, popř. obrázky květin a výzdoby, které se Vám líbí. Stanovte si alespoň příbližně finanční limit, který chcete do květin a výzdoby investovat.

Délka schůzky není nijak limitovaná (většinou trvá kolem 60 minut), ale budu s vámi tak dlouho, jak bude potřeba. Probereme spolu scénář svatebního dne a detaily výzdoby. Na závěr schůzky spočítám orientační kalkulaci, abychom případně doladili vaše přání s vaším rozpočtem.

3. Pokud budete potřebovat během předsvatební doby cokoliv doplnit nebo změnit, jsem vám kdykoliv k dispozici na telefonu nebo mailem. Uzávěrka vašeho projektu je 3 týdny před svatbou.

4. Platba:

Dva týdny před svatbou spočítám závaznou kalkulaci podle aktuálních cen květin a poprosím vás o úhradu zálohy ve výšI 50% spočítané částky. Budu ráda, když zálohu přijdete zaplatit osobně k nám do květinářství (hotově nebo kartou), abychom zároveň zkontrolovali všechny položky vaší objednávky a případně ještě doladili drobnosti. Zároveň domluvíme logistiku.  

5. V den svatby vám předám květiny a uhradíte doplatek. V závěrečném účtu budete mít od doplatku odečtených 500,- Kč rezervačního poplatku a 50% zálohu.

Pak už nezbývá nic jiného, než abyste si šťastně užili každičkou minutu vašeho svatebního dne.Služby

Svatební kytice

Nejdůležitější doplněk nevěsty. 

Korzáže pro ženicha, svědka a mládence

Květiny do klopy (tzv. korzáže) pro pány. Malý květinový šperk, protože i pánové se chtějí v den "D" líbit

Kytice pro svědkyni, maminky a babičky

Můžete zvolit buď klasickou vázanou kytici, která se pohodlně drží v ruce, nebo květinové náramky.

Výzdoba obřadního místa

Květiny a dekorace po domluvě přivezeme a na místě nainstalujeme.

Pro družičky

Pugétky, věnečky do vlasů, květinové náramky, košíčky nebo kornouty plné okvětních plátků - výběr podle přání

Výzdoba svatební tabule a svatebního dortu

Ozdobíme vám stoly, na květiny zapůjčíme skleněné vázy, dodáme svíčky.... Pokud si budete přát, nazdobíme i váš svatební dort.

Květiny do vlasů nevěsty

podle vašeho přání - věneček, čelenku, jednotlivé kvítky do svatebního účesu....

Házecí kytice pro nevěstu

pokud si chcete svojí svatební kytici nechat a zároveň potěšit svobodné dívky, uděláme Vám kytici podobnou Vaší svatební

Pro tatínka nevěsty

naše specialita - korzáž, kterou od nás dostanete zdarma jako dárek

Vývazky pro svatebčany

myrta s mašličkou je klasika, ale můžete zvolit stylové voničky, snítku rozmarýnu nebo vřesu....


Podložka na prstýnky

precizně zpracovaná drobnost, která dodá šarm obřadnímu stolu

Věnec na dveře domu nevěsty

Dejte vědět sousedům, co se u vás děje! 

Květiny pro vašeho čtyřnohého mazlíčka

- i on je součást rodiny. Pokud se zúčastní svatebního obřadu, nazdobíme mu kšíry nebo obojek.

Galerie

Chcete si objednat termín konzultace?

Kde nás najdete?

Kynského 132, Slaný 274 01

Otvírací doba:

pondělí–pátek    9:00–17:00

sobota    9:00–12:00